2013’ün kalanında çıkacak 25 cep canavarı!

Ana Sayfa » Teknoloji » 2013’ün kalanında çıkacak 25 cep canavarı!
Paylaş
Tarih : 05 Temmuz 2013 - 21:00
2013’ün kalanında çıkacak 25 cep canavarı!

konulu haber 71 defa okunmuş. gösterildi

Yaz aylarındayız ve sıcak günlerin ve haftaların devam edeceğini tahmin etmek güç değil. Ancak 2013’te bizi bekleyen başka sıcak şeyler de var: 25 yeni, harika akıllı cep!

Daha ince kasalar, daha iyi kameralar ve daha büyük, yüksek çözünürlüklü ekranlar. Ceplerde aklımızı neredeyse başımızdan alacak kadar iyi seçenekler ve reddetmesi güç yeni teknolojiler, çok yakında, önümüzdeki haftalarda ortaya çıkacak. Huawei Ascend P6, Samsung Galaxy S4 Zoom ve Sony Xperia Z Ultra, yakında tanışacağımız en sıcak cepler arasında.

Önümüzdeki haftalarda tanışacağımız 25 Android’li, Firefox’lu ve hatta Sailfish’li göz alıcı cep, galeri sayfalarımızda!

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Facebook tek bir güne sığmadı!
Facebook tek bir güne sığmadı!

Facebook, Mart ayında düzenlenecek olan 2015 F8 geliştirici konferansını, daha detaylı sunumlara yer vermek adına iki güne uzatmaya karar verdi.

Olay yaratan filme BitTorrent desteği!
Olay yaratan filme BitTorrent desteği!

Sony Pictures’ın çektiği Interview isimli film, Kuzey Kore’nin başkanı ile dalga geçtiği gerekçesiyle, hacker’ların hedefine

Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney oldu
Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney oldu

Dünyanın lider Augmented Reality (Artırılmış Gerçeklik) platformlarından Blippar, 10. merkez ofisini Türkiye’de açtı. Blippar Türkiye’nin

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

MAGAZİN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI