Adana Valisi: Yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz

Paylaş
Tarih : 06 Ağustos 2013 - 10:00
Adana Valisi: Yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz

konulu haber 13 defa okunmuş. gösterildi

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Gezi Parkı olaylarını protesto etmek için izinsiz gösteri düzenleyen gruplara müdahale sırasında yaralanan 37 polise başarı belgesi verdi.

Coş, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’de düzenlenen iftarda, Adana polisinin, vatandaşa yönelik şiddet içeren hareketleri önlemede, kamu düzenini korumada başarılı hizmetlere imza attığını söyledi.

Kardeş kavgası yaratmak isteyenlerin olduğunu ve polisin bunu yapmak isteyenlere izin vermediğini ifade eden Coş, “Polisimiz şehit verdi, gazi verdi ama kamu düzenini, kamu nizamını bozdurmadı, vatandaşın huzur ve güvenini sarsmadı”dedi.

Coş, kanunların korunması ve yasaların uygulanmasında polisin üzerine düşen görevi yerine getirmeyi sürdüreceğini belirterek, şunları kaydetti:

“Adana polisi, vatandaşın çalışma özgürlüğünü, istirahat özgürlüğünü, seyahat özgürlüğünü engellemeye çalışan az sayıdaki provakatöre hiçbir zaman izin vermeyecektir. Polisimizin ve jandarmamızın kamu düzenini korumak için, vatandaşın huzur ve güvenliğini sağlamak için gerektiğinde canı pahasına azimle şevkle heyecanla yılmadan, bıkmadan, usanmadan, korkmadan, çekinmeden her şart altında üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını biliyoruz, görüyoruz. Onları tebrik ve takdir ediyoruz. Yaralanan arkadaşlarımızı kanı pahasına yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü başarı belgesiyle takdir ediyoruz. Yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz.”

Vali Coş, konuşmasının ardından, Gezi Parkı olaylarını protesto etmek isteyen gruplara müdahale sırasında yaralanan 37 polise başarı belgelerini verdi.
 
AA

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Jornal da Cultura | 29/07/2015
Jornal da Cultura | 29/07/2015

Jornal da Cultura | 29/07/2015 Tarifi Jornal da Cultura | 29/07/2015 Malzemeleri Sobe para 22 o número de investigados na Operação Lava Jato, e presidente

FNN: Cecil the Lion Killing, Newly-Released Taser Video, Cincinnati Cop Indicted for Murder
FNN: Cecil the Lion Killing, Newly-Released Taser Video, Cincinnati Cop Indicted for Murder

FNN: Cecil the Lion Killing, Newly-Released Taser Video, Cincinnati Cop Indicted for Murder Tarifi FNN: Cecil the Lion Killing, Newly-Released Taser Video,

Aysun Kayacı’ya Ekrana Dönmesi İçin Rekor Teklif
Aysun Kayacı’ya Ekrana Dönmesi İçin Rekor Teklif

Londra’da yaşayan iş adamı Efe Kapancı ile hayatını birleştirdikten sonra ekranlara veda eden güzel oyuncuya yeniden kamera karşısına

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

MAGAZİN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI