Adana Valisi: Yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz

Paylaş
Tarih : 06 Ağustos 2013 - 10:00
Adana Valisi: Yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz

konulu haber 5 defa okunmuş. gösterildi

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Gezi Parkı olaylarını protesto etmek için izinsiz gösteri düzenleyen gruplara müdahale sırasında yaralanan 37 polise başarı belgesi verdi.

Coş, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’de düzenlenen iftarda, Adana polisinin, vatandaşa yönelik şiddet içeren hareketleri önlemede, kamu düzenini korumada başarılı hizmetlere imza attığını söyledi.

Kardeş kavgası yaratmak isteyenlerin olduğunu ve polisin bunu yapmak isteyenlere izin vermediğini ifade eden Coş, “Polisimiz şehit verdi, gazi verdi ama kamu düzenini, kamu nizamını bozdurmadı, vatandaşın huzur ve güvenini sarsmadı”dedi.

Coş, kanunların korunması ve yasaların uygulanmasında polisin üzerine düşen görevi yerine getirmeyi sürdüreceğini belirterek, şunları kaydetti:

“Adana polisi, vatandaşın çalışma özgürlüğünü, istirahat özgürlüğünü, seyahat özgürlüğünü engellemeye çalışan az sayıdaki provakatöre hiçbir zaman izin vermeyecektir. Polisimizin ve jandarmamızın kamu düzenini korumak için, vatandaşın huzur ve güvenliğini sağlamak için gerektiğinde canı pahasına azimle şevkle heyecanla yılmadan, bıkmadan, usanmadan, korkmadan, çekinmeden her şart altında üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını biliyoruz, görüyoruz. Onları tebrik ve takdir ediyoruz. Yaralanan arkadaşlarımızı kanı pahasına yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü başarı belgesiyle takdir ediyoruz. Yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz.”

Vali Coş, konuşmasının ardından, Gezi Parkı olaylarını protesto etmek isteyen gruplara müdahale sırasında yaralanan 37 polise başarı belgelerini verdi.
 
AA

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CHP bürosuna silahlı saldırı
CHP bürosuna silahlı saldırı

Maltepe'de, CHP mahalle temsilciliğine silahlı saldırıda bulunuldu. Bunu paylaş:TwitterFacebookGoogleE-posta

Başbuğ'dan çok çarpıcı Fenerbahçe açıklaması
Başbuğ'dan çok çarpıcı Fenerbahçe açıklaması

Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıya ilişkin konuştu. Bunu paylaş:TwitterFacebookGoogleE-posta

Paralarını alamayan işçiler fabrikada kalıyor
Paralarını alamayan işçiler fabrikada kalıyor

Ankara’da çelik hasır üretimi yapan bir fabrikada maaşlarını alamadıklarını iddia eden işçiler, fabrikada yatıp kalkmaya

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

MAGAZİN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI